KONST / Litografier / Färgserigrafi 13462220
nr 1346 2220
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 58/75, oramat löst blad. Bladets mått: 106,5x79 cm. Motivet: 71x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:53:12
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe